ČLÁNEK

Všechny zápasy z Břeclavi a Piešťan můžete sledovat na streamech!

29.07.2021 | Dominik Dubovči

Tisíce diváků mohou v prvním srpnovém týdnu zavítat na zápasy Hlinka Gretzky Cupu do Břeclavi a Piešťan. Kdo má však dlouhou cestu nebo z nějakých důvodů nemůže navštívit slavný turnaj osobně, o zážitek nepřijde. Všechna utkání může sledovat on-line.

A to včetně zápasů obou domácích celků, tedy Česka a Slovenska. Břeclavská skupina bude živě vysílána na platformě HokejkaTV, a to i pro fanoušky ze zahraničí. Streamy ze skupiny v Piešťanech budou (rovněž bez geoblokace) k dispozici přímo na YouTube stránce Hockey Slovakia.

Zápasy v Břeclavi můžete sledovat na HokejkaTV. Odkazy na jednotlivé přenosy najdete zde: http://hlinkagretzkycup.cz/zapasy.asp (ve sloupci "živě")

Zápasy z Piešťan budou vysílány na YouTube pod tímto odkazem: https://www.youtube.com/channel/UC9t-1z5eKCl43eSuAarJRkw

Textové zpravodajství z každého zápasu pak najdete na webu https://www.onlajny.com.

Krátké zprávy

Velký divácký zájem

2.8. - Hlavně díky fanouškům mají zápasy Hlinka Gretzky Cupu skvělou atmosféru. Český hokej moc těší zájem o tento tradiční mládežnický turnaj v Břeclavi. Všem, kteří nemají permanentku na všechny zápasy, zároveň doporučujeme, aby do Fosfa arény dorazili s předstihem a vyhnuli se tak frontám, které se občas díky velké poptávce po vstupenkách před zápasy tvoří.

Přátelská utkání

17.6. - Před startem samotného turnaje Hlinka Gretzky Cupu 2023 se ještě 29. července uskuteční přátelská utkání domácích týmů. Česká republika vyzve v Břeclavi od 18:30 Kanadu a Slováci si ve stejný den od 17:00 zahrají v Trenčíně s USA. Živé textové přenosy budete moct sledovat na www.onlajny.com!

Facebook HGC

5.6. - Zajímá vás dění na Hlinka Gretzky Cupu? Sledujte facebookovou stránku turnaje.
Historie hokejové legendy

Ivan Hlinka a vše kolem něj

Více o legendě

Facebook

Tickets are on sale for the #HlinkaGretzkyCup! ??Les billets sont en vente pour la #CoupeHlinkaGretzky! ??

Facebook

CIRCLE YOUR CALENDAR! The #HlinkaGretzkyCup schedule is out! ??A AJOUTER A VOTRE CALENDRIER! L’horaire de la #CoupeHlinkaGretzky est pret! ??

Facebook

Hlinka Gretzky Cup aktualizoval(a) úvodní fotku.

Facebook

Hlinka Gretzky Cup si aktualizoval(a) profilový obrázek.