ČLÁNEK

VIDEOROZHOVOR: Všichni jsme nadšení z atmosféry, hlásí dvougólový Matyáš Svoboda

08.08.2016 | Václav Petrů

Břeclav - Český národní tým má za sebou vynikající vstup do Memoriálu Ivana Hlinky. Svěřenci trenéra Václava Varadi přehráli Švýcarsko v poměru 6:1. Lví podíl na výhře domácí reprezentace měl v Břeclavi Matyáš Svoboda. Sedmnáctiletý odchovanec Chomutova se dvakrát prosadil. Nejprve v deváté minutě srovnal stav zápasu a v osmnácté minutě navyšoval vedení českého týmu na 3:1. Výhře domácí reprezentace přihlíželo přes tisíc pět set diváků.

Krátké zprávy

Velký divácký zájem

2.8. - Hlavně díky fanouškům mají zápasy Hlinka Gretzky Cupu skvělou atmosféru. Český hokej moc těší zájem o tento tradiční mládežnický turnaj v Břeclavi. Všem, kteří nemají permanentku na všechny zápasy, zároveň doporučujeme, aby do Fosfa arény dorazili s předstihem a vyhnuli se tak frontám, které se občas díky velké poptávce po vstupenkách před zápasy tvoří.

Přátelská utkání

17.6. - Před startem samotného turnaje Hlinka Gretzky Cupu 2023 se ještě 29. července uskuteční přátelská utkání domácích týmů. Česká republika vyzve v Břeclavi od 18:30 Kanadu a Slováci si ve stejný den od 17:00 zahrají v Trenčíně s USA. Živé textové přenosy budete moct sledovat na www.onlajny.com!

Facebook HGC

5.6. - Zajímá vás dění na Hlinka Gretzky Cupu? Sledujte facebookovou stránku turnaje.
Historie hokejové legendy

Ivan Hlinka a vše kolem něj

Více o legendě

Facebook

Tickets are on sale for the #HlinkaGretzkyCup! ??Les billets sont en vente pour la #CoupeHlinkaGretzky! ??

Facebook

CIRCLE YOUR CALENDAR! The #HlinkaGretzkyCup schedule is out! ??A AJOUTER A VOTRE CALENDRIER! L’horaire de la #CoupeHlinkaGretzky est pret! ??

Facebook

Hlinka Gretzky Cup aktualizoval(a) úvodní fotku.

Facebook

Hlinka Gretzky Cup si aktualizoval(a) profilový obrázek.