ČLÁNEK

Memoriál Ivana Hlinky 2014 se uskuteční druhý srpnový týden

01.07.2014 | Redakce

Druhý srpnový týden bude v Břeclavi a slovenských Piešťanech patřit hokejovému Memoriálu Ivana Hlinky. Tradiční letní turnaj reprezentačních osmnáctek nabídne divákům ve dvou městech zajímavou podívanou. Ve dvou čtyřčlenných skupinách se utkají nejlepší mládežnické národní výběry. Obhájci loňského vítězství z Kanady zahájí turnaj ve „slovenské“ skupině B.

Jedenáctý ročník memoriálu se uskuteční na již tradičních místech. Stejně jako v posledních čtyřech letech se dějištěm turnaje stala města Břeclav a Piešťany. Jihomoravské město bude hostit šest duelů skupiny A, ve které se představí český národní výběr. Podobně na tom budou i za hranicemi, v Piešťanech se odehraje celá skupina B, v níž bude jedním z mužstev domácí reprezentační výběr.

Následně se obě města podělí o semifinálové boje a zápasy o umístění. Kde se bude hrát finálové klání, není dosud jasné. Bude totiž záležet na účasti.

Celkem oba dva zimní stadiony budou hostit po devíti soutěžních duelech, diváci se tak mají jistě na co těšit. Vstupné na utkání, která se odehrají na břeclavském stadionu, respektive denní vstupenka, stojí 60 Kč.

Krátké zprávy

Velký divácký zájem

2.8. - Hlavně díky fanouškům mají zápasy Hlinka Gretzky Cupu skvělou atmosféru. Český hokej moc těší zájem o tento tradiční mládežnický turnaj v Břeclavi. Všem, kteří nemají permanentku na všechny zápasy, zároveň doporučujeme, aby do Fosfa arény dorazili s předstihem a vyhnuli se tak frontám, které se občas díky velké poptávce po vstupenkách před zápasy tvoří.

Přátelská utkání

17.6. - Před startem samotného turnaje Hlinka Gretzky Cupu 2023 se ještě 29. července uskuteční přátelská utkání domácích týmů. Česká republika vyzve v Břeclavi od 18:30 Kanadu a Slováci si ve stejný den od 17:00 zahrají v Trenčíně s USA. Živé textové přenosy budete moct sledovat na www.onlajny.com!

Facebook HGC

5.6. - Zajímá vás dění na Hlinka Gretzky Cupu? Sledujte facebookovou stránku turnaje.
Historie hokejové legendy

Ivan Hlinka a vše kolem něj

Více o legendě

Facebook

Tickets are on sale for the #HlinkaGretzkyCup! ??Les billets sont en vente pour la #CoupeHlinkaGretzky! ??

Facebook

CIRCLE YOUR CALENDAR! The #HlinkaGretzkyCup schedule is out! ??A AJOUTER A VOTRE CALENDRIER! L’horaire de la #CoupeHlinkaGretzky est pret! ??

Facebook

Hlinka Gretzky Cup aktualizoval(a) úvodní fotku.

Facebook

Hlinka Gretzky Cup si aktualizoval(a) profilový obrázek.

Facebook

Hlinka Gretzky Cup si aktualizoval(a) životopis.

Facebook

For the second time, the #HlinkaGretzkyCup comes to Edmonton from Aug. 5-10! ??Pour la deuxieme fois, la #CoupeHlinkaGretzky aura lieu a Edmonton, cette fois du 5 au 10 aout! ??