ČLÁNEK

Hlinka Gretzky Cup 2022 živě na HokejkaTV.cz!

03.08.2022 | Redakce

Skvělá zpráva! Díky HokejkaTV.cz můžete v přímých přenosech sledovat talentované mladíky národního týmu, kteří se na prestižním Hlinka Gretzky Cupu snaží urvat co nejlepší výsledek.

Čeští reprezentanti do osmnácti let ještě nepoznali v aktuální sezoně přemožitele, a to jak v přípravě, tak v základní skupině turnaje hraného v kanadském Red Deeru. Na úvod Hlinka Gretzky Cupu přetlačili Finy 4:3 po samostatných nájezdech, následně zdolali Němce vysoko 7:2.

Ani dvě výhry jim však stále nezajišťují postup do semifinále. O ten budou bojovat ve středu od 19 hodin českého času proti Spojeným státům. Češi potřebují k postupu získat alespoň jeden bod, k prvenství ve skupině pak body dva.

Právě utkání s Američany můžete dnes sledovat na webu HokejkaTV.cz, a to za drobný poplatek 49 Kč. Stejně tak i další zápasy české reprezentace ve zbytku turnaje. Přenosy budou vysílány s původním kanadským komentářem.

Přímé přenosy z Hlinka Gretzky Cupu »

Pokud se čeští mladíci dostanou do medailových bojů, v noci z pátku na sobotu je čeká semifinále proti Kanadě či Švédsku a posléze finále či duel o bronz. Pokud ne, zahrají si v pátek večer o páté místo s vítězem utkání Slovensko – Švýcarsko.

Krátké zprávy

Velký divácký zájem

2.8. - Hlavně díky fanouškům mají zápasy Hlinka Gretzky Cupu skvělou atmosféru. Český hokej moc těší zájem o tento tradiční mládežnický turnaj v Břeclavi. Všem, kteří nemají permanentku na všechny zápasy, zároveň doporučujeme, aby do Fosfa arény dorazili s předstihem a vyhnuli se tak frontám, které se občas díky velké poptávce po vstupenkách před zápasy tvoří.

Přátelská utkání

17.6. - Před startem samotného turnaje Hlinka Gretzky Cupu 2023 se ještě 29. července uskuteční přátelská utkání domácích týmů. Česká republika vyzve v Břeclavi od 18:30 Kanadu a Slováci si ve stejný den od 17:00 zahrají v Trenčíně s USA. Živé textové přenosy budete moct sledovat na www.onlajny.com!

Facebook HGC

5.6. - Zajímá vás dění na Hlinka Gretzky Cupu? Sledujte facebookovou stránku turnaje.
Historie hokejové legendy

Ivan Hlinka a vše kolem něj

Více o legendě

Facebook

Dámy a pánové, Kanada je mistrem Hlinka Gretzky Cupu 2023! ??

Facebook

Kanada je po roce znovu šampion, gratulujeme! ??

Facebook

Amerika dokráčela bezpečně za ziskem ?? bronzu! Gratulujeme!USA wins the bronze ?? medal! Congratulations!

Facebook

Sledujte zápas mezi ???? Českem a ???? Kanadou živě na Youtube! ??

Facebook

Severoamerické derby pro ???? Kanadu! Ve finále zabojuje o zlato s domácími Čechy. ??

Facebook

Česko nadělilo Finsku 8 golů a je ve finále poprvé od roku 2017! ??