ČLÁNEK

Hlinka Gretzky Cup 2022 živě na HokejkaTV.cz!

03.08.2022 | Redakce

Skvělá zpráva! Díky HokejkaTV.cz můžete v přímých přenosech sledovat talentované mladíky národního týmu, kteří se na prestižním Hlinka Gretzky Cupu snaží urvat co nejlepší výsledek.

Čeští reprezentanti do osmnácti let ještě nepoznali v aktuální sezoně přemožitele, a to jak v přípravě, tak v základní skupině turnaje hraného v kanadském Red Deeru. Na úvod Hlinka Gretzky Cupu přetlačili Finy 4:3 po samostatných nájezdech, následně zdolali Němce vysoko 7:2.

Ani dvě výhry jim však stále nezajišťují postup do semifinále. O ten budou bojovat ve středu od 19 hodin českého času proti Spojeným státům. Češi potřebují k postupu získat alespoň jeden bod, k prvenství ve skupině pak body dva.

Právě utkání s Američany můžete dnes sledovat na webu HokejkaTV.cz, a to za drobný poplatek 49 Kč. Stejně tak i další zápasy české reprezentace ve zbytku turnaje. Přenosy budou vysílány s původním kanadským komentářem.

Přímé přenosy z Hlinka Gretzky Cupu »

Pokud se čeští mladíci dostanou do medailových bojů, v noci z pátku na sobotu je čeká semifinále proti Kanadě či Švédsku a posléze finále či duel o bronz. Pokud ne, zahrají si v pátek večer o páté místo s vítězem utkání Slovensko – Švýcarsko.

Krátké zprávy

Velký divácký zájem

2.8. - Hlavně díky fanouškům mají zápasy Hlinka Gretzky Cupu skvělou atmosféru. Český hokej moc těší zájem o tento tradiční mládežnický turnaj v Břeclavi. Všem, kteří nemají permanentku na všechny zápasy, zároveň doporučujeme, aby do Fosfa arény dorazili s předstihem a vyhnuli se tak frontám, které se občas díky velké poptávce po vstupenkách před zápasy tvoří.

Přátelská utkání

17.6. - Před startem samotného turnaje Hlinka Gretzky Cupu 2023 se ještě 29. července uskuteční přátelská utkání domácích týmů. Česká republika vyzve v Břeclavi od 18:30 Kanadu a Slováci si ve stejný den od 17:00 zahrají v Trenčíně s USA. Živé textové přenosy budete moct sledovat na www.onlajny.com!

Facebook HGC

5.6. - Zajímá vás dění na Hlinka Gretzky Cupu? Sledujte facebookovou stránku turnaje.
Historie hokejové legendy

Ivan Hlinka a vše kolem něj

Více o legendě

Facebook

Tickets are on sale for the #HlinkaGretzkyCup! ??Les billets sont en vente pour la #CoupeHlinkaGretzky! ??

Facebook

CIRCLE YOUR CALENDAR! The #HlinkaGretzkyCup schedule is out! ??A AJOUTER A VOTRE CALENDRIER! L’horaire de la #CoupeHlinkaGretzky est pret! ??

Facebook

Hlinka Gretzky Cup aktualizoval(a) úvodní fotku.

Facebook

Hlinka Gretzky Cup si aktualizoval(a) profilový obrázek.

Facebook

Hlinka Gretzky Cup si aktualizoval(a) životopis.