ČLÁNEK

Příprava na MIH vrcholí. Česko vyzve v generálce na turnaj USA, Slovensko se utká s Kanadou

07.08.2015 | Redakce

Začátek Ivan Hlinka Memorial Cupu 2015 je na programu už toto pondělí a týmy finišují přípravy na tento prestižní turnaj osmnáctiletých hokejistů. V sobotu 8. 8. jsou na programu dvě přátelská utkání. V Břeclavi uvidí fanoušci souboj Česka se Spojenými státy a v Trnavě se střetne Slovensko s favorizovanou Kanadou.

Česká osmnáctka se už od úterý připravuje na turnaj přímo v Břeclavi, kde bude obhajovat stříbrné medaile. Hlavní kouč Robert Reichel zrušil páteční trénink a soustředil síly svých svěřenců na sobotu, kdy se Češi od 18:30 na stadionu v Břeclavi utkají s týmem USA. Mladíci ze Severní Ameriky letos odehrají základní skupinu na Slovensku, do České republiky se na přátelské utkání přesunou z Trnavy. Vstupné na utkání činí 70 Kč, budete ho moct sledovat také prostřednictvím video streamu.

Slovenští mladíci se v generálce na Ivan Hlinka Memorial Cup utkají v sobotu od 17:00 v Trnavě s Kanadou. Favorit ze země javorových listů rovněž už několik dní trénuje v Břeclavi. Po dopoledním rozbruslení se ale přesunul do slovenského města nedaleko metropole, kde prověří síly s domácím celkem trenéra Antona Bartánuse.

Program přípravných utkání:

Sobota 8. srpna
17:00 Slovensko - Kanada (Trnava)
18:30 Česká republika - USA (Břeclav)

Krátké zprávy

Velký divácký zájem

2.8. - Hlavně díky fanouškům mají zápasy Hlinka Gretzky Cupu skvělou atmosféru. Český hokej moc těší zájem o tento tradiční mládežnický turnaj v Břeclavi. Všem, kteří nemají permanentku na všechny zápasy, zároveň doporučujeme, aby do Fosfa arény dorazili s předstihem a vyhnuli se tak frontám, které se občas díky velké poptávce po vstupenkách před zápasy tvoří.

Přátelská utkání

17.6. - Před startem samotného turnaje Hlinka Gretzky Cupu 2023 se ještě 29. července uskuteční přátelská utkání domácích týmů. Česká republika vyzve v Břeclavi od 18:30 Kanadu a Slováci si ve stejný den od 17:00 zahrají v Trenčíně s USA. Živé textové přenosy budete moct sledovat na www.onlajny.com!

Facebook HGC

5.6. - Zajímá vás dění na Hlinka Gretzky Cupu? Sledujte facebookovou stránku turnaje.
Historie hokejové legendy

Ivan Hlinka a vše kolem něj

Více o legendě

Facebook

Tickets are on sale for the #HlinkaGretzkyCup! ??Les billets sont en vente pour la #CoupeHlinkaGretzky! ??

Facebook

CIRCLE YOUR CALENDAR! The #HlinkaGretzkyCup schedule is out! ??A AJOUTER A VOTRE CALENDRIER! L’horaire de la #CoupeHlinkaGretzky est pret! ??

Facebook

Hlinka Gretzky Cup aktualizoval(a) úvodní fotku.

Facebook

Hlinka Gretzky Cup si aktualizoval(a) profilový obrázek.

Facebook

Hlinka Gretzky Cup si aktualizoval(a) životopis.

Facebook

For the second time, the #HlinkaGretzkyCup comes to Edmonton from Aug. 5-10! ??Pour la deuxieme fois, la #CoupeHlinkaGretzky aura lieu a Edmonton, cette fois du 5 au 10 aout! ??