Vyhledávání v galerii

CAN vs CZE (FINAL)

  Fotografie patří k zápasu CAN-CZE 4:1 (12.08.2017).
   

  Krátké zprávy

  Harmonogram turnaje

  11.7. - Harmonogram turnaje i s tabulkami si můžete doma vytisknout a postupně doplňovat výsledky.

  Přátelská utkání

  21.6. - Před startem samotného turnaje Hlinka Gretzky Cupu 2019 se ještě 3. srpna uskuteční přátelská utkání domácích týmů. Česká republika vyzve v Břeclavi od 18:30 USA a Slováci si ve stejný den zahrají v Piešťanech s Kanadou. Živé textové přenosy budete moct sledovat na www.onlajny.com!

  Pohled do historie

  12.2. - Víte, jaká země vyhrála tento juniorský turnaj naposledy? A kdo má na svém kontě nejvíce zlatých medailí? Nahlédněte do historie, podívat se můžete ZDE.
  Historie hokejové legendy

  Ivan Hlinka a vše kolem něj

  Více o legendě

  Facebook

  Po roce se podle plánu Hlinka Gretzky Cup?? přesouvá zase zpět do České republiky???? a na Slovensko????. Prestižní turnaj U18 bývá často pro hráče odrazovým můstkem pro draft NHL. Podívejte se, kteří hráči se minulého ročníku zúčastnili a při výběru týmů NHL uspěli.

  Facebook

  Takto vypadá harmonogram turnaje i s tabulkami. Můžete si ho doma vytisknout a postupně doplňovat výsledky.PDF verzi pro tisk najdete zde: http://hlinkagretzkycup.cz/zobraz.asp?t=logo-turnaje

  Facebook

  Takto vypadá oficiální plakát Hlinka Gretzky Cupu 2019! Více na www.hlinkagretzkycup.cz.

  Twitter

  #HlinkaGretzkyCup 2019 is approaching. From 5th to 10th August, fans in Břeclav and Piešťany can look forward to seeing some of the greatest U18 hockey players in the world. Tournament format and schedule ?? hlinkagretzkycup.cz/eng/clanek.asp…

  Facebook

  Po roční odmlce se nejlepší hráči do 18 let opět ukážou fanouškům v České republice a na Slovensku. Prestižní Hlinka Gretzky Cup 2019 se uskuteční mezi 5. a 10. srpnem v Břeclavi a Piešťanech.

  Facebook

  2018 Hlinka Gretzky Cup updated their cover photo.